Bu web sitesi bir sağlık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmemektedir.

Bu sayfada yer alan tüm bilgiler herhangi bir ticari maksat taşımadan ; ilgili alanında kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Sağlık hizmeti vermez, tanı ve tedavi sadece doktor tarafından yasalarca belirlenen statülü yerlerde yapılması gerekmektedir.

Sağlık hizmeti, reklam, ürün tanıtımı ve satışı amacı taşımadan, Branşım olan Estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında hastaları doğru bilgilendirme maksadı ile kişisel bilgi ve yorumları içermektedir.

Bu internet sayfasında yazılı bilgiler, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu internet sayfasında yayınlanan bilgilerin, bu amaçla kullanımından oluşacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu web sayfasına giriş yapmış kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

İlgili yasa gereği bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Bu web sayfasında anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

Sitemde Kullanılan Fotoğraf ve Görsel Materyaller

Sitemde kullanılmış fotoğraf ve görseller, tasarımcı tarafından ilgili firmalardan uygun şartlarda lisanslar ile elde edilmiştir. Telif iddiaları Yasal makamlarca talep edinildiğinde ispatlanmak üzere saklıdır. Kullanılan fotoğraflar ve imajlar ürün tanıtım, satışı amacı taşımaz sadece tasarımsal olarak kullanılmaktadır. Lisanslı görsellerin sitemden indirilip kullanılması durumları halinde, Telif hakları bulununan sağlayıcı firma göreselli kullananlar hakkında telif kuralları doğrultusunda hak iddia edebileceği bilinmelidir.