Saç ekimi fiyatları her bir vakıanın özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca saç ekimi çok moda olduğu için fiyatlar sağlık merkezleri ve diğer kuruluşlar arasında değişiklik göstermektedir. Yasal açıdan bakıldığında, yalnızca dermatologlar ve plastik cerrahlar saç ekimi yapabilir. Saç ekimine olan talebin çoğalması nedeniyle diğer branşlardan kişiler de bu alana yönelmiştir.

saç ekimi fiyatlarıAncak doktorluk mesleği ile alakası olmayan birçok kişi de saç ekimi işlemi yapmaktadır. Uygulayan kişilerin yelpazesi oldukça değişken olduğu için farklı farklı rakamlar duymanız mümkündür.

Bize göre, operasyonunuzu planlayan kişilerin doktor olduğundan emin olmanız gerekir. Eğer varsa, önceki saç ekim fotoğraflarını incelemeyi ihmal etmeyin. Ameliyatınızın nerede uygulanacağını öğrenmelisiniz. Doktorunuzun adından ve uzmanlığından emin olmalısınız.

Detayları es geçmeyin ve bu yüzden bir pişmanlık yaşamayın. İşlemlerin fiyatlarına odaklanarak içeriğini ihmal etmeyin. Saç ekiminin yapıldıktan sonra geri döndürülmesi neredeyse imkansızdır. Oluşan sıkıntıların aşılması çok çok zordur. Ekilen saç köklerinin yönünden ön saç çizgisinin oluşturulmasına kadar çok önemli detaylar mevcuttur. Ayrıca alınan kökler ekim işlemi başlayana kadar özenle korunmalıdır. Bu yüzden solüsyonların ve steril itenin önemini anlamak gerekir. Ücrete dikkat kesilirseniz, yukarıda sıraladığım riskleri yok yere almış olursunuz.

Ankara’daki saç ekimi fiyatları için kliniğimizi arayarak ve muayeneye gelerek bilgi edinmeniz mümkündür.