Estetik Ameliyat Fiyatları

Op.Dr.Orhan Murat Özdemir

Op.Dr.Orhan Murat Özdemir

2015 Estetik ameliyat fiyatları; estetik ameliyat sonuçları kadar merak edilen ve araştırılan bir konudur. Bildiğiniz üzere Türkiye’de ki kanunlar doktorların ücretlerini açık bir şekilde beyan etmesine, kampanya yapmasına, bunları duyurmasına izin vermemektedir. Aynı durum estetik ameliyat öncesi – sonrası fotoğrafları içinde geçerlidir. Ne kadar iyi sonuçlar elde ettiğinizi, işinize ne kadar önem verdiğinizi, kullandığınız cihazların sektörde ne kadar önemli bir yerde olduğunu anlatmamız yasaktır. Herhangi birşeyi övemez ve övünemezsiniz. Bu tip kısıtlamalarda bazen çarpık durumların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Ancak size estetik ameliyat ücretleri konusunda bazı önemli ip uçları verebilirim.

Ücretlendirmede ameliyat olacağınız doktor en önemli unsurdur. Doktorun tecrübesi, hastalarının memnuniyeti gibi faktörler önemlidir. Diğer faktörler; ameliyatınızın yapılacağı hastane, ameliyatı olacağınız şehir veya semt, operasyon planlamasında kullanılan cihazlar(3D Vectra gibi), ameliyatta kullanılacak malzemeler(sutyen, korse,vs. gibi), ameliyat sırasında kullanılacak cihazlar(Vaser) gibi faktörlerde vardır.

Örneğin; 

Siz daha ucuza veya daha yüksek bir fiyata ulaşabilirsiniz. Benim burada verdiğim aralıklar Ankara için estetik ameliyat ücretleridir(üniversiteye bağış, hastaneye bağış adı altında yapılan ödemeleri ve özel çalışan hekimlerin size verebilecekleri aşağı yukarı rakamlardır). Bizim rakamlarımızı da 90-312-4482361 nolu telefonu arayarak veya info@artplastestetik.com adresine mail atarak veya en doğru olanı muayeneye gelerek öğrenebilirsiniz.

Daha ucuz estetik ameliyat olabilirsiniz. Çok daha pahalı estetik ameliyat da olabilirsiniz. Önemli olan elde edilecek sonuçlardan sizin memnun kalmanız ve kendinizi iyi hissetmenizdir. Estetik ameliyat olmak isteyen kişilerin bilmeleri gereken ve bazen atlanıp konuşulmayan detaylar vardır. Bu detaylar estetik ameliyatların mucize yaratmadığı konusudur. Bu konuda bilgi almak için tıklayınız.

Tüm dünyada sigorta şirketlerinin estetik ameliyat ücretlerini ödemediğini belirtmeme sanırım gerek yoktur.